خدمات شارژ کارتریج و تعمیرات کارتریج فالنیک

خدمات شارژ کارتریج و تعمیرات کارتریج فالنیک

استفاده از پرینتر شامل استفاده از منابعی مانند جوهر و کارتریج نیز می باشد که در صورت استفاده و نگهداری نادرست موجب بالا بردن هزینه ها و اتلاف وقت سازمان ها می شود. شرکت فالنیک با دارا بودن کادر متخصص و مجرب در بخش خدمات شارژ کارتریج و تعمیرات کارتریج خود به مشتریان خود خدمات ارزنده ای ارائه می دهد.

پرینترها یکی از دستگاه هایی هستند که امروزه در هر سازمان و اداره مورد استفاده ی زیاد قرار می گیرند. امروزه حتی دامنه ی استفاده پرینترها به داخل منازل نیز راه یافته. استفاده از پرینتر شامل استفاده از منابعی مانند جوهر و کارتریج نیز می باشد که در صورت استفاده و نگهداری نادرست موجب بالا بردن هزینه ها و اتلاف وقت سازمان ها می شود. آیا می دانید که در صورت خرابی و یا اتمام شارژ کارتریج نیاز به تعویض کامل آن نمی باشد؟ شما می توانید با شارژ مجدد و یا تعمیر کارتریج خود هزینه های چاپ خود را به میزان قابل توجهی پایین آورید. نا گفته نماند که حتی استفاده از مواد و قطعات غیر اورجینال و بی کیفیت جهت شارژ و تعمیر کارتریج نه تنها هزینه های شما را بالا می برد بلکه باعث اتلاف وقت شما نیز می شود. شرکت فالنیک با دارا بودن کادر متخصص و مجرب در بخش خدمات شارژ کارتریج و تعمیرات کارتریج خود آماده ارائه ی خدمات زیر به شما عزیزان می باشد:

• تعویض کارتریج های خالی با پر در محل شما

شرکت فالنیک برای کمک به رفاه حال مشتریان خود و صرفه جویی در وقت و هزینه، دریافت و ارسال فوری کارتریج ها در تمام نقاط تهران را بر عهده می گیرد، این شرکت همچنین برای شارژ کارتریج به تعداد بیش از 5 عدد، دریافت و ارسال کارتریج ها را به صورت فوری و رایگان انجام می دهد.

• شارژ کارتریج با گارانتی کیفیت

این شرکت به دلیل دارا بودن کادر متخصص و استفاده از مواد اورجینال و با کیفیت، شارژ کارترج شما را از نظر کیفیت و کارایی گارانتی می نماید.

• ارائه کارتریج جایگزین در مدت شارژ و تعمیر

در صورتی که شارژ و تعمیر کارتریج شما نیاز به مدت زمان بیشتری داشته باشد، این شرکت برای جلوگیری از وقفه در کارتان کارتریج جایگزینی در اختیارتان قرار می دهد.

• شارژ 30 دقیقه ای VIP

اگر نیاز به شارژ و تحویل فوری کارتریج خود دارید شرکت فالنیک گزینه ای برای انجام شارژ کارتریج شما در مدت زمان 30 دقیقه در نظر گرفته.

برای بهره مندی از خدمات و دریافت مشاوره به واحد خدمات فالنیک مراجعه نمایید.

مشاهده: 1807بار

شما هم می توانید درباره این محتوا نظر بدهید.

نام:
ایمیل:
نظر:
ثبت نظر
 
شعار رسالت فالنیک (ایران اچ پی) :خلق تجربه‌های لذتبخش برای مشتریان سرتاسر دنیا با انسان‌هایی نوآور و چابک
 
با ما همراه باشيد