قابلیتهای اضافه شده به Microsoft Dynamics CRM 2016

قابلیتهای اضافه شده به Microsoft Dynamics CRM 2016

نرم افزار مایکروسافت CRM از بهترین نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری است که از طریق اتوماسیون سازی فرآیندهای کسب و کار، به کاهش هزینه ها و افزایش سودآوری سازمانها کمک می کند و با بهبود تجربه مشتری رضایت و وفاداری مشتریان را به ارمغان می آورد. مایکروسافت طی نسخه های به روز شده این نرم افزار یکسری قابلیتها را به آن اضافه می نماید که در اینجا قصد داریم به برخی از قابلیتهای جدید Microsoft CRM 2016 اشاره نماییم، با ما همراه باشید

Microsoft Dynamics CRM 2016، یک نرم افزار بی‌نظیر مدیریت ارتباط با مشتری است که به صورت آنلاین و on-premise به مشتریان ارائه می‌شود. قابلیت‌های به روز شده ای از مایکروسافت داینامیک CRM 2016 که در زیر به آنها اشاره شده، برای تمام مشتریانی که از این نرم افزار استفاده می‌کنند، ارائه می‌شود. حال بیایید این قابلیتها را بررسی کنیم.


 امکانات مرکز خدمات

در نسخه جدید CRM، کاربران واحد خدمات می توانند حجم کار فعلی خود را مشاهده نمایند، این امر از طریق یک داشبورد صورت می گیرد که مدیریت پرونده ها را بسیار ساده تر از نسخه های قبلی ساخته است.


 قابلیت مدیریت دانش

در نسخه جدید ویژگی های ویرایشی پایگاه دانش افزوده شده و اجازه می دهد به راحتی در آن فیلم و تصویر اضافه نمایید. همچنین می توانید برای انتشار و یا انقضا مقالات برنامه ریزی لازم را انجام دهید.
 نرم افزار مایکروسافت دینامیک CRM برای outlook

نرم افزار مایکروسافت دینامیک CRM برای outlook؛ یک برنامه پیگیری ایمیل است که کمک می کند شما از هر مکانی بتوانید ایمیل های ورودی یا خروجی را پیگیری نمایید، همچنین امکان اضافه کردن مخاطب از طریق یک ایمیل و عطف یک پیام ایمیل به یک رکورد جدید یا موجود در CRM را به شما ارائه می دهد.


 تولید اسناد با استفاده از قالبهای استاندارد word

استفاده از قالبهای استاندارد word به جهت خروجی گرفتن از شرکتها، پیش فاکتورها، سفارشها و فاکتورها.
از قالب های word به منظور افزایش بهره وری، کاهش خطای انسانی و اطمینان از یکپارچگی در شرکت استفاده می شود.


 یکپارچگی کامل با Excel

این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد در حین کار با CRM، به طور مستقیم اطلاعات خود را در Excel ویرایش و نتایج را به CRM منتقل نمایند. (قابلیت تجزیه وتحلیل در Excel به طور مستقیم)
شما می توانید از قالبهای از پیش تعریف شده Excel برای سرعت بخشیدن در ایجاد اسناد بهره مند شوید.


 OneDrive

با کمک این قابلیت، ذخیره و مدیریت اسناد خصوصی خود در OneDrive for Business، را به طور مستقیم از طریق CRM می توانید انجام دهید.

منبع: Microsoft مترجم: ندا حبیب اله
مشاهده: 1515بار

شما هم می توانید درباره این محتوا نظر بدهید.

نام:
ایمیل:
نظر:
ثبت نظر
 
شعار رسالت فالنیک (ایران اچ پی) :خلق تجربه‌های لذتبخش برای مشتریان سرتاسر دنیا با انسان‌هایی نوآور و چابک
 
با ما همراه باشيد